Gizlilik Politikası29 Mart 2014 Cumartesi

 

Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Mak-Par-San olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim önceliğimizdir. Amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın kullanıcılar tarafından anlaşılabilir olmasıdır. Kullanıcılarımızın daha kolay okuyabilmesi amacıyla gizlilik uygulamalarına ilişkin kuralları özet bir şekilde oluşturduk.

İşbu Gizlilik Politikası, www.makparsan.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından 29 Mart 2014 Cumartesi tarihinde ve bu tarih ve sonrasında kayıt olan tüm kullanıcılar açısından kayıt oldukları kayıt tarihinden itibaren geçerlilik kazanır.

 

İşbu Gizlilik Politikası, www.makparsan.com sitesi ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel bilgilerinizi nasıl yönettiğimizi anlatmaktadır. İşbu Gizlilik Politikası, www.makparsan.com internet sitesi (kısaca Site olarak anılacaktır) aynı zamanda işbu Gizlilik Politikasının yayınlandığı (ana sayfanın en altında yer alan diğer internet siteleri) www.makparsan.com sitesi ile bağlantılı diğer internet siteleri için de geçerlidir.

 

Gizlilik Politikasında yer alan koşulları Sitede yayınlanmak suretiyle her zaman değiştirilebiliriz. Değiştirilen koşullar, Sit'de yayınlandıktan 30 gün sonra geçerlilik kazanır. Ayrıca, Mak-Par-San Duyuru Panosu aracılığıyla veya kendinize ait kullanıcı sayfası'nda yer alan elektronik posta adresiniz aracılığıyla da sizleri bilgilendirebiliriz. Yardım Sayfalarımızda sorularınızın cevaplarını bulamadığınızda, Mak-Par-San Otom. San. Tic. Ltd. Şti. 100. Yıl Bulvarı Kosova İş Merkezi No:137/B Ostim/Ankara adresine posta göndermek veya [email protected] e-posta adresine e-posta gönderemek veya Müşteri Hizmetlerini aramak kaydıyla irtibata geçerek daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

İştiraklerimizin, iş ortaklarımızın ve ortak girişimlerimizin gizlilik ile ilgili uygulamaları da, okumakta olduğunuz işbu Gizlilik Politikası ile benzer niteliktedir. Yürürlükteki mevzuatın öngördüğü gerekliliklere bağlı kalarak, Mak-Par-San iştirakleri ile uyumlu bir gizlilik uygulaması sağlamayı amaçlamaktayız. İşbu Gizlilik Politikası'nı ve Mak-Par-San Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmekle; kişisel bilgilerinizi, işbu Gizlilik Politikası'nda düzenlendiği şekilde, toplanmasına, saklanmasına, kullanılmasına ve açıklanmasına açıkça onay vermektesiniz. İşbu Gizlilik Politikası, Siteye İlan tarihinden önce kayıt olan kullanıcılar açısından İlan tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, İlan tarihi ve sonrasında kayıt olan kullanıcılar açısından kayıt tarihinden itibaren geçerlilik kazanır.

 

 

Sitemizde kişisel bilgileriniz gizlilik politikalarımız da göz önünde bulundurularak depolanmaktadır. Siteyi kim olduğunuzu söylemeksizin veya herhangi bir kişisel bilgi vermeksizin ziyaret edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayı seçer iseniz, artık Mak-Par-San için anonim bir kullanıcı olmaktan çıkarsınız. Kişisel bilgilerinizi Mak-Par-San'a sağlamayı seçmeniz halinde, bu bilgilerin Mak-Par-San’a ait tesislere ve iştiraklerine aktarılmasına ve saklanmasına onay vermiş olursunuz. Mak-Par-San’ın aşağıdaki belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabileceğini ve saklayabileceğini kabul etmektesiniz;

·         Elektronik posta adresi,

·         Adres ve iletişim bilgileri,

·         Şahıslar için kimlik numarası, şirketler için vergi dairesi ve vergi numarası

·         Bazı hallerde (kullanılan hizmete bağlı olarak) banka hesabı numarası gibi finansal bilgiler.

·         Sitedeki faaliyetlerinize istinaden, gerçekleşen işlemlere ilişkin bilgiler (teklif verme, satma, siteye sizin tarafınızdan oluşturulan veya sizin kullanıcı hesabınıza bağlı olan içerikler gibi)

·         Kargo, fatura bilgileri veya bir ürünü satın almak veya kargo etmek için sağlamış olan diğer bilgiler;

·         Site üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler ve Mak-Par-San 'a gönderilen mesajlar

·         Bilgisayar/donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, ad data/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi/standart web günlüğü bilgileri dahil, Siteyi ziyaret etmenizden, Mak-Par-San hizmetlerini kullanmanızdan, içerik ve reklamlarımız ile etkileşiminizden doğan diğer bilgiler;

·         Her hangi bir şüpheli işlem veya erişim halinde kimliğinizi doğrulamak amacıyla veya Mak-Par-San’ın ilgili politikalarını ihlal ettiğinize dair bir şüphe doğması halinde, sizden ek bilgiler isteyebiliriz (örneğin, adres doğrulamak için kimlik numarası veya fatura gönderilmesi veya listelenen ürünün asıl sahibi olduğunuzu doğrulamak amacıyla bazı ek soruların cevaplanması);

·         Demografik ve navigasyon verileri gibi diğer şirketlerden alınan bilgiler;

·         Üçüncü kişilerden sağlanan ek bilgiler;

 

Sitemizde şirketimiz ve iştirakleri ile paylaştığınız bilgileriniz tarafımızca gizlilik politikaları ve kullanıcıların hakları da göz önünde bulundurularak kullanılabilmektedir. Mak-Par-San’ın kullanıcılarının kişisel bilgileri toplamaktaki başlıca amacı, güvenli, sorunsuz, etkili ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sağlamaktır. Mak-Par-San'ın kişisel bilgilerinizi aşağıda sayılan amaçlarla kullanabileceğini kabul etmektesiniz;

·         Talep ettiğiniz kullanıcı desteğini ve hizmetleri sağlamak;

·         Uyuşmazlıkları ve Sitedeki aksaklıkları çözümlemek;

·         Yasaklanma ihtimali olan veya yasaklanmış işlemleri veya kanuna aykırı faaliyetleri önlemek, bulmak ve araştırmak ve Mak-Par-San Kullanıcı Sözleşmesi'ni uygulamak;

·         Hizmetleri, içerikleri ve tanıtımlarımızı kişiselleştirmek, ölçmek ve geliştirmek;

·         Mak-Par-San ve Mak-Par-San’ın organik ve inorganik bağlı olduğu grup şirketlerine ilişkin hizmetleri, hedeflenen pazarlama, hizmet güncelleştirilmeleri ve promosyon teklifleri ile ilgili tercih ettiğiniz iletişim kanalları çerçevesinde sizlere bilgiler vermek;

·         Elektronik posta ile pazarlama amaçlı tanıtımlar göndermek; (Tanıtımlarının gönderilmemesi ile ilgili talimatlar gönderilen elektronik posta da yer almaktadır)

·         Bilgileri doğruluğunu teyit etmek amacıyla karşılaştırmak ve bu bilgileri üçüncü kişiler ile doğrulamak.

 

Mak-Par-San tarafından depolanan kişisel bilgileriniz pazarlama faaliyetlerinde de kullanılabilir. Mak-Par-San, pazarlama faaliyetlerinde kullanılması amacıyla kullanıcının açıkça bir rızası olmadığı taktirde; kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır. Mak-Par-San kişisel bilgilerinizi, diğer kullanıcıların bilgileri ve diğer şirketlerden topladığımız bilgileri ile birleştirerek hizmetlerimizi, içerik ve tanıtımlarımızı geliştirmek ve kişileştirilmek amacıyla kullanabilecektir. Ayrıca Mak-Par-San, 3. kişilerle pazarlık sonucu saptanmış pazarlama amaçlı tanıtımları gönderebilir. (pazarlama işlemlerinde faaliyete alınan kampanya vs. işlemler ile ilgili bilgi ve tanıtım gibi) Pazarlama amaçlı bu tanıtımları almamak veya reklam-kişiselleştirme programında yer almak istemediğiniz takdirde, Site'deki kişisel sayfanızdaki ayarlarınızı değiştirerek veya elektronik posta da yer alan talimatları izleyerek bu ve benzeri taleplerinizi Mak-Par-San'a iletebilirsiniz.

 

Kişisel bilgileriniz ancak; kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Mak-Par-San hizmet kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz.

 

Bunun yanı sıra, Mak-Par-San kişisel bilgilerinizi aşağıda sayılan taraflarla paylaşabilir;

·         Müşterek içerik ve hizmet( kayıt, işlemler ve müşteri hizmeti gibi) sağlamak, muhtemel kanuna aykırı işlemlerin ve politika ihlallerinin tespit edilmesine ve önlenmesine yardım etmek ve diğer grup şirketlerin ürünleri, hizmetleri ve tanıtımları ile ilgili olarak yol göstermek amacıyla. Bu hizmetleri talep etmeniz halinde, Grup Şirketlerimiz veya iştiraklerimiz bu bilgileri, faaliyetleri ve hizmetleri ile ilgili pazarlama amaçlı tanıtımlar yapmak amacıyla kullanacaktır.

·         Sözleşmeler çerçevesinde Mak-Par-San'ın ticari faaliyetlerinin yürütülmesine yardım eden hizmet sağlayıcıları ile. (Dolandırıcılık araştırmaları, fatura tahsili, iş ortaklığı ve ödül programları, kullanıcı destek hizmetleri gibi)

·         Mak-Par-San'ın, sizin veya başkaca Mak-Par-San kullanıcılarının hukuki ve cezai sorumluluğuna yol açabilecek bir soruşturma, yasadışı faaliyet veya başkaca faaliyetler ile ilgili bilgi talebinde bulunan adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişiler ile. Açıklayabileceğimiz bilgiler, kullanıcı kimliğiniz, kullanıcı kimliği geçmişiniz, kişisel kimlik numaranız, adınız, yaşadığınız şehir ve telefon numaranız, e-posta adresiniz, IP adresiniz, dolandırıcılık şikâyetleriniz, teklif ve listeleme geçmişiniz veya ilgili görebileceğiniz diğer tüm bilgileri içerebilir.

·         Hak Sahipleri Koruma Programı katılımcıları ile ilgili dolandırıcılık faaliyetlerinin soruşturulması, fikri mülkiyet hakkı ihlali, korsanlık faaliyetleri; ve gizlilik anlaşmaları veya kanunlar gereğince münhasır takdir yetkimiz ile gerekli veya uygun olduğunu düşündüğümüz başkaca yasadışı faaliyetlerin araştırılması amacıyla. Bu durumda, isim, sokak, şehir, ülke, posta kodu, telefon numarası, elektronik posta adresi ve şirket adı bilgilerini açıklayabiliriz.

·         Diğer ticari kuruluşlar ile. Mak-Par-San'ı devralmayı veya Mak-Par-San ile birleşmeyi düşünen diğer ticari kuruluşlar. (Birleşme durumunda, birleşen şirketin de bu gizlilik politikasını uygulaması istenecektir; kişisel bilgilerinizin bu gizlilik politikasından farklı bir şekilde kullanılacak olması halinde önceden bilgilendirileceksiniz.)

·         Mak-Par-San, adli veya diğer devlet kurumlarından veya 3. kişilerden geçerli bir talep gelmediği hallerde, kişisel bilgileri adli veya diğer devlet kurumlarına veya 3. kişilere açıklamayacaktır. Yukarıda sayılan durumlarla sınırlı olmamak üzere, gizliliğinizi korumak ve gizliliğinize yapılabilecek saldırıları önleyebilmek amacıyla bu bilgilerin açıklanmasının veya kanuna aykırı olabilecek şüpheli işlemlerin bildirilmesinin gerekli olduğu durumlarda ve bu bildirimin muhtemel zararı veya maddi kaybı önleyeceği kanaatinde ise, bu bilgileri açıklayabilir.

 

Mak-Par-San’da paylaştığınız kişisel bilgiler ortak bir bilgisayardan veya internet kafeler gibi ortak kullanıma açık olan alanlardaki bilgisayarlardan Siteye giriş yapmanız halinde, kullanıcı kimliğiniz ve Mak-Par-San’dan gelen hatırlatmalar gibi bazı bilgiler, bilgisayarı sizden sonra kullanan kişi tarafından görüntülenebilir. Bu gibi durumlarda oluşabilecek zarar veya bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından bilgilerinizin ele geçirilmesi, ele geçirilen bilgilerin kullanılması ve neticesinde oluşabilecek zararlardan sorumlu değiliz.

 

Site'de işlemlerinizi tamamlamak için kişisel ve mali bilgilerinin paylaşılmasına olanak sağlamaktadır. Gizlilik ile ilgili oluşturduğunuz uygulamalara ve diğer kullanıcıların gizlilik haklarına saygı göstermenizi desteklemekteyiz. Sizlerin diğer kişiler ile paylaştığınız bilgilerin gizliliği ve güvenliği konusunda garanti verememekteyiz ve bu nedenle, diğer kişiler ile işlem yapmadan önce, işlem içinde bulanacağınız kişilerin gizlilik ve güvenlik uygulamalarını değerlendirmelidir. Gizliliğin korunmasına yardımcı olmak ve işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlamak amacıyla kullanıcının yalnızca iletişim, kargo gibi sınırlı bilgilerine erişim olanağı vermenizi öneririz. Her durumda, bilgilerin gizliliğinin korunması ile ilgili tüm yasal düzenlemelere uygun davranmalıdır.

 

Kullanıcı'lara ait bilgileri yalnızca aşağıdaki amaçlarla kullanabileceklerini kabul etmektesiniz;

·         Kullanıcılara daha iyi hizmet verilmesini esas alan durumlar,

·         Satış sonrası taleplerin ve değerlendirmelerin toplanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması,

·         Her hangi bir ürün alışverişinde yaşanabilecek olumsuz olay ve senaryolar ile ilgili geri bildirim ve sorunun çözülmesi için iletişim,

·         Ürün iadesi ve benzeri durumlar ile ilgili gerekli görüşme, çalışma ve geri bildirimler.

 

Bazı sayfalarımızda, internet sayfası akışımızı analiz etmemize, hizmetlerimizi kişiselleştirme, içerik ve reklamlarımızın tanıtım etkinliğini ölçmemize ve güvenliğimizi geliştirmemize yardımcı olması amacıyla "çerezler" (sabit sürücünüze yerleşen küçük dosyalar) kullanmaktayız.Çerezler hakkında bilmeniz gereken birkaç önemli husus şöyledir:

·         Bazı özellikleri, yalnızca çerezlerin kullanılması halinde sunmaktayız.

·         Çerezleri, sizleri belirlemek ve oturumunuzun açık kalmasını sağlamak amacıyla kullanıyoruz.

·         Çoğu çerezler "oturum çerezleri" dir. Oturumun kapatılması ile sabit sürücünüzden otomatik olarak silinmektedir.

·         Çerezleri, internet tarayıcınız izin veriyor ise, her zaman reddedebilirsiniz; ancak bu halde Sitemizdeki bazı özelliklere ulaşmanız mümkün olmayabilir.

·         Sitenin belirli sayfalarında ve kontrolümüz dışında üçüncü kişilerin çerezleri ile de karşılaşmanız mümkündür. (örneğin, ürün tanıtım sayfasından link verilen bir internet sitesine girilmesi halinde, bu internet sayfasında da çerezler olabilir) Bu tür üçüncü kişilerin sayfalarına yönlendirilmeniz durumunda, üçüncü kişilerin sayfalarında oluşabilecek olumsuz durumlar, ve oluşabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir. Üçüncü kişilerin sayfalarından gelebilecek her türlü çerez kurabiye ve diğer zararlı yazılımlardan tarafınız sorumludur.

 

İstenmeyen mesajlar, sahte e-postalar ve casus yazılımlar, kullanıcılarımız tarafından istenmeyen mesajlar hoş karşılanmamaktadır. Mak-Par-San sizinle tercihleriniz doğrultusunda iletişim kurabilecektir, bu nedenle Mak-Par-San'daki iletişim tercihlerinizi belirlediğinizden emin olunuz. Mak-Par-San’ın iletişim araçlarını kullanarak istenmeyen mesajlar veya Kullanıcı Sözleşmesi'nin ihlal edecek nitelikte içerikler gönderilmemektedir. Böyle bir durumda, ilgili istenmeyen ve yanıltıcı mesajları Mak-Par-San'a  bildiriniz. İstenmeyen mesajlar, virüsler, elektronik dolandırıcılık (yemleme) saldırıları ve başkaca kötü niyetli faaliyetler veya kanuna aykırı ve yasaklanan içerikleri kontrol etmek amacıyla mesajları otomatik olarak kontrol etmekte ve manuel olarak filtrelemekteyiz. Veri tabanımızda kayıtlı olan elektronik posta adresi ve diğer kişisel ve mali bilgileri kalıcı olarak saklamamakta veya herhangi bir pazarlama amacı ile kullanmamaktayız. Bu elektronik posta adreslerini kiralamamakta veya satmamaktayız.

 

Kullanıcı hesabının güvenliği için sizinde yardımınıza ihtiyacımız olduğunu unutmayınız. Şifreniz, kullanıcı hesabınızın anahtarıdır. Özgün numaralar, harfler ve özel karakterler kullanınız ve Mak-Par-San şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanız halinde, hesabınız adına yapılan tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı unutmayınız. Şifreniz üzerindeki kontrolünüzü kaybetmeniz, kişisel bilgileriniz üzerindeki kontrolünüzü kaybetmenize yol açabilir ve dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Bu nedenle şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, derhal Mak-Par-San'a bildirimde bulunmalı ve şifrenizi değiştirmelisiniz.

 

Siteye giriş yaparak, kişisel bilgilerinizin çoğunu görebilir ve değiştirebilirsiniz. Genel olarak, kimlik doğrulanmasını yapmamız mümkün olmadığından kişisel bilgilerinizi manuel olarak değiştirememekteyiz. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizin değişmesi gerektiğinde veya bu bilgilerin doğru olmaması halinde bu bilgileri derhal güncelleştirmelisiniz. Mak-Par-San müşteri hizmetleri destek hattına başvurmanız halinde, mümkün olan en kısa zamanda, yaptığınız işleme göre ve yasal düzenlemelere uygun olarak hesabınız kapatılarak, kişisel bilgilerinizin görüntülenmesi engellenecektir. Kapatılan hesaplara ait kişisel bilgiler, yasal gereklilikler, dolandırıcılığın önlenmesi, uyuşmazlıkların çözülmesi, arızaların giderilmesi, soruşturmalara yardımcı olunması ve yasalarca izin verilen diğer tüm eylemler için muhafaza edilmektedir.

 

Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz, bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız. Sizlerin de bildiği üzere üçüncü kişiler, hukuka aykırı olarak iletişiminizi veya kişisel hesabınızı ele geçirebilir ve hesabınızı sizin istemeyeceğiniz şekillerde değerlendirmek isteyebilir. Site'den kişisel bilgilerinizi ele geçirebilir, elde ettikleri kişisel bilgilerinizi kötü amaçlarla kullanabilir veya suiistimal edebilir. Bu nedenle, gizliliğinizi korumak için büyük bir çaba göstermemize rağmen, kişisel bilgilerinizin veya kişisel bilgilerinizin her zaman gizli kalacağı yönünde bir söz vermek mümkün değildir.

 

Kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılması ile ilgili bilmeniz gerekenler. Aksi açıkça belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikası, yalnızca Mak-Par-San tarafından toplanan kişisel bilgilerinizin kullanılması ve açıklanmasına ilişkindir. Sitede veya başka internet sitelerinde teklif verenler, alıcılar ve satıcılar gibi diğer kişilere kişisel bilgilerinizi açıklamanız halinde, bu bilgilerin diğer kişiler tarafından kullanılması veya açıklanması farklı kurallara tabi olabilir. Mak-Par-San’ın üçüncü kişilere ait gizlilik politikalarını denetlememektedir ve kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından kullanılması, bu kişilere ait gizlilik politikalarına tabi olacaktır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere açıklamadan önce, konu hakkında bilgi istemenizi öneririz. Üçüncü kişiler ile kişisel bilgilerinizin paylaşmanız sonucunda oluşacak zarar ve maddi yaptırımlardan firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

 

İş bu kapsamda meydana gelecek zaralar maddi kayıpların tazmini ihtara ve ihbara gerek kalmaksızın tarafınızca karşılanacağı gibi Mak-Par-San’ın 3.kişilere ödeyeceği tazminat ve  zarar bedelleri de tarafınızdan rücuen tahsil olunacaktır.

 

 

 


 

 


Temel Gizlilik Kurallarımız;

1.    Mak-Par-San, pazarlama faaliyetlerinde kullanılması amacıyla kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır ve Gizlilik Politikasında yer alan şartlar veya açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.

 

2.    Mak-Par-San tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır. 

 

3.    Kişisel bilgilerinizi, sitede sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla hizmet verecek olan Dahili Hizmet Sağlayıcılarımız ile veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmeleri çerçevesinde diğer sağlayıcılar ile paylaşılabiliriz.

 

4.    İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen geçerli talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak paylaşılabiliriz.

 

5.    Bana Özel sayfanızda yer ayarlar bölümü aracılığyla sizlerle ne şekilde iletişime geçilmesi ile ilgili seçenekler sunmaktayız. 

 

6.    Gizlilik Politikasının değişmesi halinde, değişikliklerin sizlerle bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanını sağlayacağız.

 

7.    Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayacağız böylelikle bilgileriniz güncelleyebileceksiniz. 

 

8.    Kişisel Bilgilerinize erişen Diğer Grup Şirketlerimiz en az Gittigidiyor'un yaptığı şekilde Gizlilik Politikasında yer alan şartlara uygun olarak kişisel bilgilerinizi koruyacaktır.

 

9.    Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, Gittigidiyor sağlam, güvenli bir teknoloji ve gizliliğin korumasına ilişkin başka programlar kullanacaktır.